Prodej chaty na Vinicích ve Vysokém Mýtě - REZERVACE

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi udržovanou rekreační chatu se zahradou v lokalitě Vinice - Vysoké Mýto, na úplném horizontu kopce Vinice s velkým soukromým (mimo zahrádkářskou kolonii). Příjezd od rybníku Chobot skrz zástavbu rodinných domů od restaurace na Vinicích (viz mapa níže).

Chata je dřevěná na zděné podezdívce, s výměrou zastavěné plochy 22 m2. V chatce je jedna obytná místnost s kamny na tuhá paliva, které Vás v chladných dnech příjemně zahřejí a také útulná kuchyňka s linkou. Součástí chaty je uzavíratelná terasa, která slouží pro chvíle odpočinku. V suterénu se nachází menší sklípek na uskladnění ovoce a zeleniny. V případě zájmu se dá chata stavebně rozšířit o další menší místnost nebo koupelnu. Na zahradě se také nachází kůlna pro uskladnění dřeva a zahradnických potřeb. Zde je také vybudovaná starší suchá toaleta, kterou lze vyměnit např. za chemické wc.
Celková výměra pozemku je 428 m2

Chata má  pultovou střechu s plechovou střešní krytinou. Do chaty je přivedená elektřina,  obecní voda je vyvedená před chatou na pozemku. Vodoměr nespadá pod zahrádkářskou kolonii, tudíž majitel sám rozhoduje, kdy se voda v zimě vypne.

Na této zahradě s velkým soukromým a s úžasným výhledem do širokého okolí máte možnost relaxace a odpočinku. Na pozemku jsou vzrostlé ovocné stromy a keře.

Celá zahrada je oplocená a je v soukromém vlastnictví bez právních vad. Příjezd automobilem je možný přímo až na vlastní pozemek po obecní cestě. 

Nemovitost je na klidném slunném místě na úplném vršku Vinic s krásným výhledem do okolí, též pár kroků od místních lesů a rybníka Chobot, kde můžete trávit volné chvíle s rodinou. Nedaleko chaty je otevřené v letních měsících občerstvení a nově vybudovaný Pumptrack a traily, kde se vyřádíte Vy dospělí, tak také Vaše děti.

Technické údaje:
Plocha pozemku: 428 m2
Zastavěná plocha: 22 m2
Plocha zahrady: 406 m2
Střecha: pultová
Vodovod: obecní voda na pozemku 
Elektroinstalace: 230 V v chatě
Stav chaty: dobrý

Pokud máte zájem o více informací a prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.(kontakt níže)

obytná chatka
s kuchyní
zděná podezdívka
s malým sklípkem
zastavěná
plocha 22 m2
plocha pozemku
428 m2
kůlna
suchá toaleta

Videoprohlídka chaty

Videoprohlídka exteriéru

Okolí chaty a zahrada

Záběry z dronu

Virtuální prohlídka chaty

Půdorys

Katastrální mapa

Panoramatická fotografie

Něco málo o Vysokém Mýtě

Město Vysoké Mýto leží ve východních Čechách uprostřed Pardubického kraje na řece Loučné. K 1. 1. 2020 ve Vysokém Mýtě bydlelo 12 288 obyvatel. 

Bylo založeno Přemyslem Otakarem II. v roce 1262 jako královské město a zanedlouho poté se stalo městem českých královen. Z doby založení se dochoval pravidelný půdorys s pravoúhlou sítí ulic a centrálním náměstím o rozměrech 130 x 150 metrů, které je téměř čtvercové a svou plochou patří k největším náměstím v Čechách. V historickém jádru města se dochovaly významné památky k nimž patří kostel. sv. Vavřince, zvonice ze 16.století, Pražská, Litomyšlská a Choceňská brána. Dlouhá staletí těžilo ze své polohy na důležité obchodní cestě (Trstenické stezce) vedoucí ze středních Čech na Moravu. Do novodobé historie se zapsalo jako kulturní i průmyslové centrum. Především společnost Iveco Czech Republic, a. s. s výrobním závodem ve Vysokém Mýtě se zařadila mezi nejvýznamnější světové hráče v odvětví silniční přepravy (vyváží svá vozidla do cca 30 zemí světa), zaměstnává přes 3.900 lidí ze širokého okolí a tím pozvedá kupní sílu tohoto regionu. 

Ve Vysokém Mýtě je vybudovaný Pumptrack a traily poblíž rybníka Chobot, kde se vyřádíte Vy dospělí, tak také Vaše děti. Ve městě je dále k dispozici plovárna, plavecký bazén, sportovní hala, stadion, bowling, tenisové a volejbalové kurty, dětské hřiště a další vyžití.

 www.vysoke-myto.cz

 

Pamětihodnosti:

 • Mariánský sloup
 • Radnice
 • Řada historických domů
 • Zbytky opevnění 
 • Pražská brána
 • Litomyšlská brána 
 • Choceňská věž
 • Zbytky hradeb v Jungmannových sadech
 • Vodárenská bašta
 • Kostel sv. Vavřince
 • Kostel Nejsvětější Trojice
 • Hřbitovní kostel Nejsvětější Trojice
 • Socha Přemysla Otakara II.
 • Husův sbor
 • Secesní Sokolovna
 • Regionální muzeum
 • Stará radnice
 • Tyršova plovárna

Cena: 1.080.000,- Kč

Renata Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím