Prodej novostavby v Mistrovicích

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi novostavbu zkolaudovanou v roce 2023, s bytovou dispozicí 4+kk s koupelnou a vstupní chodbou, v obci Mistrovice v okrese Ústí nad Orlicí. 

Obec Mistrovice se nacházejí 6 km od Letohradu, 12 km od Žamberka a 3 km od Jablonného nad Orlicí a také pouhých 12 km od ski areálů Čenkovice / Buková Hora.

Jedná se o samostatně stojící dům se  zahradou. Celková plocha pozemku je 1.111 m2, z toho zastavěná plocha 115 m2.

Obytná část domu se skládá z prostorného obývací pokoje propojeného s kuchyňským koutem, dále tři velké obytné ložnice, koupelna s rohovou vanou i sprchovým koutem, wc a vstupní chodba. Z obývacího pokoje vyjdete francouzskými dveřmi přímo na velkou zahradu, kde je možné vybudovat terasu pro relaxaci a odpočinek

Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina, obecní voda a kanalizace. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem Protherm 1 (28kW) s ústředním topením v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem s rozvody do radiátorů.  Podlahy jsou plovoucí.

Dům je zděný - tvárnice PORFIX 38 + zateplení 10 cm polystyren. Střecha je sedlová se střešní krytinou betonové tašky BRAMAC, sádrokartonové podhledy. 

Současný majitel je ochoten podílet se na montáži nového tepelného čerpadla Toshiba Estia R32.

Dům je kompletně zrevidován a zkolaudován a připraven k nastěhování. Pak si už jen můžete užívat šťastných rodinných chvil!

Technické informace:

  • celková plocha pozemku 1.111 m2
  • Inženýrské sítě:
    - elektřina 230/400V
    - obecní voda
    - kanalizace
  • střecha sedlová - betonová střešní krytina BRAMAC
  • zdivo PORFIX 38 + 10 cm polystyren + omítka

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. 

Těším se na prohlídky s Vámi.

Renata Lexová

(kontakt a cena níže)

bytová dispozice
4+kk s příslušenstvím
přízemní bungalov
zkolaudovaný v roce 2023, ihned k bydlení
celková plocha pozemku 1.111 m2
z toho zastavěná plocha 115 m2
6 km od Letohradu
pouhých 12 km od skiareálů Čenkovice / Buková Hora

Videoprohlídka domu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka domu

Půdorys

Půdorys a řez z projektu

Pohledy

Průkaz energetické náročnosti budovy

Katastrální mapa

Panoramatická fotografie

Něco málo o Mistrovicích

Vesnice Mistrovice se nachází na silniční spojnici města Letohradu a městečka Jablonné nad Orlicí. Od Letohradu je vzdálena cca 5 km a do Jablonného nad Orlicí je nutno ujet 3 km. Hospodářská stavení, rodinné domky a rekreační chalupy jsou umístěny po obou stráních údolí, kterým protéká potůček pramenící v horní části obce zvané Vedralovice a ústí do Tiché Orlice. Blízkost Jablonného nad Orlicí dává možnost uspokojení zájemcům o turistiku, neboť toto podhorské středisko je východiskem pro výlety do té části Orlických hor, jíž vévodí Suchý vrch a Buková hora. Skiareály Čenkovice a Buková Hora jsou od Mistrovic pouhých 12 km. Autobusová doprava mezi Letohradem a Jablonným nad Orlicí umožňuje návštěvu Mistrovic v návaznosti na dopravu ČSD i na autobusové linky různých směrů od Letohradu i od Jablonného nad Orlicí.

Vesnice Mistrovice patří pod okres Ústí nad Orlicí a náleží pod Pardubický kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Žamberk. Dle oficiálního turistického členění spadá do oblastí Orlických hor a Podorlicka. Úředně žije v katastru této středně velké vesnice zhruba 610 obyvatel. Protéká zde Tichá Orlice. 
Pro děti školního věku mají v obci k dispozici jednu základní školu prvního stupně a pro předškolní děti je zde mateřská škola. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště, sportovní hriště a stadion. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.

 

www.mistrovice.cz

Cena: 7.280.000,- Kč

Renata Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím