Prodej novostavby v Mistrovicích

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi novostavbu zkolaudovanou v roce 2023, s bytovou dispozicí 4+kk s koupelnou a vstupní chodbou, v obci Mistrovice v okrese Ústí nad Orlicí. 

Obec Mistrovice se nacházejí 6 km od Letohradu, 12 km od Žamberka a rekreační oblasti PASTVINY a 3 km od Jablonného nad Orlicí a také pouhých 12 km od ski areálů Čenkovice / Buková Hora.

Jedná se o samostatně stojící dům se  zahradou. Celková plocha pozemku je 1.111 m2, z toho zastavěná plocha 115 m2.

Obytná část domu se skládá z prostorného obývací pokoje propojeného s kuchyňským koutem, dále tři velké obytné ložnice, koupelna s rohovou vanou i sprchovým koutem, wc a vstupní chodba. Z obývacího pokoje vyjdete francouzskými dveřmi přímo na velkou zahradu, kde je možné vybudovat terasu pro relaxaci a odpočinek

Dům je napojen na inženýrské sítě - elektřina, obecní voda a kanalizace. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem Protherm 1 (28kW) s ústředním topením v kombinaci s krbovými kamny s výměníkem s rozvody do radiátorů.  Podlahy jsou plovoucí.

Dům je zděný - tvárnice PORFIX 38 + zateplení 10 cm polystyren. Střecha je sedlová se střešní krytinou betonové tašky BRAMAC, sádrokartonové podhledy. 

Dům je kompletně zrevidován a zkolaudován a připraven k nastěhování. Pak si už jen můžete užívat šťastných rodinných chvil!

Technické informace:

  • celková plocha pozemku 1.111 m2
  • Inženýrské sítě:
    - elektřina 230/400V
    - obecní voda
    - kanalizace
  • střecha sedlová - betonová střešní krytina BRAMAC
  • zdivo PORFIX 38 + 10 cm polystyren + omítka

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. 

Těším se na prohlídky s Vámi.

Renata Lexová

(kontakt a cena níže)

bytová dispozice
4+kk s příslušenstvím
přízemní bungalov
zkolaudovaný v roce 2023, ihned k bydlení
celková plocha pozemku 1.111 m2
z toho zastavěná plocha 115 m2
6 km od Letohradu
pouhých 12 km od skiareálů Čenkovice / Buková Hora

Videoprohlídka domu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka domu

Půdorys

Půdorys a řez z projektu

Pohledy

Průkaz energetické náročnosti budovy

Katastrální mapa

Panoramatická fotografie

Něco málo o Mistrovicích

Vesnice Mistrovice se nachází na silniční spojnici města Letohradu a městečka Jablonné nad Orlicí. Od Letohradu je vzdálena cca 5 km a do Jablonného nad Orlicí je nutno ujet 3 km. Hospodářská stavení, rodinné domky a rekreační chalupy jsou umístěny po obou stráních údolí, kterým protéká potůček pramenící v horní části obce zvané Vedralovice a ústí do Tiché Orlice. Blízkost Jablonného nad Orlicí dává možnost uspokojení zájemcům o turistiku, neboť toto podhorské středisko je východiskem pro výlety do té části Orlických hor, jíž vévodí Suchý vrch a Buková hora. Skiareály Čenkovice a Buková Hora jsou od Mistrovic pouhých 12 km. Autobusová doprava mezi Letohradem a Jablonným nad Orlicí umožňuje návštěvu Mistrovic v návaznosti na dopravu ČSD i na autobusové linky různých směrů od Letohradu i od Jablonného nad Orlicí.

Vesnice Mistrovice patří pod okres Ústí nad Orlicí a náleží pod Pardubický kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Žamberk. Dle oficiálního turistického členění spadá do oblastí Orlických hor a Podorlicka. Úředně žije v katastru této středně velké vesnice zhruba 610 obyvatel. Protéká zde Tichá Orlice. 
Pro děti školního věku mají v obci k dispozici jednu základní školu prvního stupně a pro předškolní děti je zde mateřská škola. Pro využití volného času je v obci k dispozici koupaliště, sportovní hriště a stadion. Dále bychom v obci našli knihovnu, kostel a hřbitov. Místní obyvatelé mohou využívat plynofikaci, kanalizaci i veřejný vodovod.

 

www.mistrovice.cz

Cena: 6.495.000,- Kč

Renata Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím