Prodej rodinného domu v Pustině s pozemkem 4.177 m2 - REZERVOVÁNO

Popis nemovitosti

Důležité informace - ve 14. týdnu bude probíhat AUKCE nemovitosti se zájemci, kteří vyjádřili svůj zájem o koupi. REZERVACE

Nabízíme Vám ke koupi jedinečný rodinný dům s rozlehlou zahradou, situovaný v klidné lokalitě obce Pustina. Tento dům nabízí pohodlné a prostorné bydlení s širokým spektrem možností a komfortu pro nové majitele.

Dům byl postaven v roce 1983 a od té doby byl pečlivě udržován a modernizován. Zastavěná plocha rodinného domu, stodoly a hospodářské části činí cca 350 m2. Dům se skládá ze suterénu,
1. NP a 2. NP, celková bytová dispozice je 5+1, dále prádelna, kotelna, uhelna, technická místnost. Celková výměra pozemku je 4.177 m2. Dominantním prvkem je velkorysá zahrada o rozloze 3.827 m2, která poskytuje prostor pro hospodaření, relaxaci, zahradní oslavy a zároveň dostatek soukromí.

Suterén

Obsahuje praktické prostory jako prádelnu, kotelnu, technickou místnost a špajz, které poskytují dostatek úložného prostoru a technických možností.

1. nadzemní podlaží

První podlaží zahrnuje obytnou část s dispozicí 3+1 (obývací pokojkuchyň s novou kuchyňskou linkou na míru včetně vestavěných spotřebičů, ložnice a dětského pokoje), nově vybudovanou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, poskytující veškerý komfort moderního bydlení. V kuchyňské části jsou umístěny krbová kamna.

2. nadzemní podlaží

Druhé nadzemní podlaží domu disponuje 2 obytnými místnostmi a půdními prostory, které mohou sloužit jako další ložnice, pracovny nebo úložné prostory podle potřeb nových majitelů.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně elektřiny 230 a 380 V, zemního plynu, obecní vody a odpadního systému s jímkou. K dispozici je také studna s užitkovou vodou, připojená do prádelny. Pro pohodlné vytápění slouží ústřední plynové topení, ústřední topení na tuhá paliva (s nově zakoupeným eko kotlem připraveném k připojení) a krbová kamna v kuchyňské části, což zajišťuje příjemnou atmosféru v chladnějších dnech. V celém domě jsou nová plastová okna a vchodové dveře. Střecha domu byla nedávno kompletně renovována a je opatřena kvalitními pálenými taškami Bramac a je zateplená vatou, což poskytuje spolehlivou ochranu proti povětrnostním vlivům. Součástí nemovitosti je také velká stodola, dílna s technickým zázemím a zastřešené parkoviště, které nabízí dostatek prostoru pro uložení nářadí, pracovních potřeb a parkování vozidel.

Tento rodinný dům v Pustině představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají klidné a prostorné bydlení s veškerým komfortem a vybavením pro moderní životní styl.

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme zdarma výhodné financování.

Technické informace:

 • Plocha pozemku: 4.177 m2
 • Plocha zahrady: 3.827 m2
 • Inženýrské sítě:
  - elektřina 230/400V
  - obecní voda
  - zemní plyn
 • Topení: ústřední s možností přepínání - kotel na zemní plyn nebo kotel na tuhá paliva (a také nově zakoupený a připravený k montáži EKO kotel na tuhá paliva)
 • Odpad je sveden do jímky
 • Další části: stodola, dílna a zastřešené parkoviště
 • Stav domu: dobrý

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. 

Těším se na prohlídky s Vámi.

Renata Lexová

(kontakt a cena níže)

bytová dispozice
5+1 s příslušenstvím
suterén:
prádelna, kotelna, uhelna, technická místnost
celková plocha pozemku 4.177 m2
z toho zastavěná plocha 350 m2
rozsáhlá zahrada o
výměře 3.827 m2
stodola, dílna
a zastřešené parkování
k bydlení
i k podnikání

Videoprohlídka domu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka domu

Projektová dokumentace

Pohledy domu

Půdorys přízemí

Půdorys patra

Katastrální mapa

Něco málo o Pustině

Pustina se nachází v malé proláklině v nadmořské výšce 473 m. Ať přijíždíte z jedné nebo druhé strany, zahlédnete ji na poslední chvíli. Téměř celá se schovává pod úrovní okolního terénu. K vrcholu kopce nad vesnicí vede polní cesta. Když se po ní vydáte, uvidíte stále vzdálenější hory. Při dobré viditelnosti spatříte z nejvyššího bodu celé Krkonoše i Orlické hory. Na západě se tyčí Ještěd a před ním, téměř na dosah ruky, Kunětická hora. Na východě je vidět Kralický Sněžník a Jeseníky s Pradědem. Máte-li štěstí, panorama uzavírá Radhošť ve vzdálených Beskydech. historická mapa Pustiny     
Poklona  Vydáte-li se z Pustiny na jih, směrem k obci Řepníky, dojdete ke zlomu, který vám otevře pohled na Českomoravskou vrchovinu a Železné hory. Toto místo nad obcí Střemošice se nazývá Poklona. Pod Poklonou je Střemošická stráň, která patří k nejvzácnějším botanickým lokalitám v Čechách. Proto byla v roce 1960 vyhlášena přírodní rezervací.

K Pokloně se váže řada pověstí. Ta nejstarší vypravuje o keltském obětišti, další o popravišti, které bylo ve středověku na stejném místě. V současnosti zde stojí trojboký barokní sloup Nejsvětější trojice. Byl postaven v první polovině osmnáctého století. Pověsti o jeho původu se rozcházejí. Jedna říká, že byl postaven jako poděkování za záchranu života, druhá naopak na památku obětí. 
   
Toto místo je spojeno i se vzácným přírodním úkazem. Je to fata morgana. Podle očitých svědků se objevuje na začátku léta v odpoledních hodinách. Nad krajinou jsou vidět buď pyramidy nebo karavana jdoucí pouští kolem jakéhosi jezera. Mezi válkami se na Poklonu často pořádaly školní výlety. Právě tehdy, na konci června měly některé děti to štěstí, že fatu morganu viděli.   

Pustina z letadla

Pustina letecky 1

Cena: 3.800.000,- Kč
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo přijmout nejvýhodnější nabídku!

Renata Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím