Prodej rodinného domu ve Vysoké nad Labem - PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům s bytovou dispozicí 3+kk a s obytná plocha cca 85 m2. K domu patří zahrada, garáž, dílna a kůlna.

Nemovitost se nacházející v klidné části obce Vysoká nad Labem s přímým vjezdem ze silnice. Dům je tvořen ze dvou podlaží.
V prvním podlaží je vstupní veranda do obytné části, tři velké obytné místnosti (bytová dispozice 3+kk), dále koupelna s vanou a samostatná toaleta.

Ve druhém podlaží jsou prostorné půdní prostory, kde je možnost vybudovat další obytné místnosti.

Dům je podsklepený, v této části domu je umístěný kotel na tuhá paliva, prostory na uskladnění dřeva a uhlí a také úložný sklepní prostor.

Dům je napojen na elektřinu a obecní vodu. Odpad je svedený do septiku, zemní plyn je na hranici pozemku před domem. Vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva, je zde také možnost vytápění krbovými kamny.

V roce 2019 byla na domě udělána nová fasáda, plastová okna a střecha se střešní krytinou pálené tašky a nové okapy. 

Za domem je zahrada, kde je možné vybudovat venkovní posezení, které Vám nabídne odpočinek v soukromí své zahrady. Na pozemku se dále nachází garáž, dílna a kůlna.

K této nemovitosti není ke dni zveřejnění inzerce zpracovaný energetický štítek, dle zákona je proto nemovitost dočasně do jeho předložení inzerována v energetické třídě G.

Obec Vysoká nad Labem se nachází pouhé 4 km od nájezdu na dálnici D11, která spojuje Hradec Králové s hlavním městem Prahou a na sever i Jaroměř. Vzhledem k velikosti a strategické poloze je dům vhodný pro rodinné bydlení, tak také pro komerční využití jako sídlo firmy nebo kanceláře. Obec Vysoká n.L. se vyznačuje dobrou občanskou vybaveností (mateřská školka, Česká pošta, potraviny, restaurace, penzion, sportovní areál, dětské hřiště, zubní lékař, veterina), také velmi dobrou dopravní dostupností MHD z Hradce Králové a tím pádem i pracovními příležitostmi.

Technické informace:

 •  celková plocha pozemku 1.143 m2
 •  Inženýrské sítě:  
  •  zemní plyn - na hranici pozemku 
  •  elektřina 
  •  obecní voda
 •   střecha sedlová - pálené tašky
 •   garáž, dílna, kůlna 
 •   nová fasáda, plastová okna, okapy a střecha

Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto v rámci našich služeb zájemci rádi zajistíme výhodné financování.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. Těším se na prohlídky s Vámi!

bytová dispozice 3+kk
a půdní prostory k vybudování dalších pokojů
celková plocha pozemku
1.143 m2
zahrada
garáž, dílna, kůlna
dům má novou fasádu
novou střechu, plastová okna a okapy
vhodné pro rodinné bydlení
nebo pro komerční využití

Videoprohlídka domu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka domu

Půdorys

Katastrální mapa

Panoramatická fotografie

Něco málo o Vysoké nad Labem

Obec vznikla hluboko v minulosti na levém břehu Labe, nedaleko od soutoku Labe s Orlicí. První písemná zmínka pochází z roku 1073 (resp. 1085) v souvislosti s Opatovickým klášterem, jemuž po několik století výnosem krále Vratislava II. obec patřila. Hrála významnou úlohu i v husitských válkách a je místem setkání císaře Františka Josefa I. a císařovny rakouské Alžběty (Sissi).

Obec leží na jižní straně protáhlého zalesněného návrší a v úbočí kopce Milíř. Pro svou polohu těsně u Hradce Králové a pro krásné okolí tvořené smíšenými a borovými lesy na jedné straně a údolní nivou řeky Labe na straně druhé je vyhledávaným cílem pěších i cyklistických výletů. Vysoká leží na cyklistické trase „Labská stezka“ a na cyklostezce „mechu a perníku“, která v budoucnu spojí Hradec Králové a Pardubice. Zatím je hotovo prvních 6 km cyklostezky, po které dojedete z Hradce Králové do Vysoké nad Labem do sportovního areálu. Významným cílem turistů je unikátní rozhledna Milíř, vysoká 31 metrů.

Obec Vysoká nad Labem se nachází pouhé 4 km od nájezdu na dálnici D11, která spojuje Hradec Králové s hlavním městem Prahou a na sever i Jaroměř. Obec se vyznačuje dobrou občanskou vybaveností (mateřská školka, Česká pošta, potraviny, restaurace, penzion, sportovní areál, dětské hřiště, zubní lékař a veterina), také velmi dobrou dopravní dostupností MHD z Hradce Králové a tím pádem i pracovními příležitostmi.

www.vysoka-nad-labem.cz

Cena: 5.970.000,- Kč

Renata Hrdinová Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím