Reference

Nejnovější reference

Prodej komerčního objektu Vysoké Mýto

Moje zkušenost - ze strany kupujícího - s paní Lexovou, reality POHODA, Vysoké Mýto.
Koupě nemovitosti proběhla hladce. Veškeré domluvené termíny schůzek proběhly dle dohody.  Potřebná dokumentace byla připravena a vyřízena včas. Převody peněz i práce s advokátní úschovnou byla bezproblémová. Oceňuji lidský, přátelský, ale zároveň zodpovědný a profesionální přístup makléřky.
Upřímně: paní Lexová změnila můj pohled na prodejce nemovitostí. Není to žádná realiťačka, ale opravdová REALITNÍ MAKLÉŘKA, která své práci rozumí.
 DOPORUČUJI!  V. Černín

Vladimír Černín, kupující

Prodej novostavby v Loučkách

Ráda bych poděkovala realitní kanceláři Pohoda a hlavně paní Lexové za skvěle odvedenou práci při prodeji našeho rodinného domečku. O vše bylo postaráno a byli jsme pravidelně informováni. S ničím jsme neměli starosti jelikož se o vše postarala právě paní Lexová. Můžeme opravdu vřele doporučit tuto realitní kancelář.

 

manželé Horčičkovi, prodávající

Prodej bytu 2+1 Vysoké Mýto

S paní realitní makléřkou Lexovou máme již dvě pozitivní zkušenosti (řešení podnájmu a nyní koupě bytu). Paní Lexová byla velmi ochotná a ve všem nápomocná. Časově se nám vždy přizpůsobila, v případě naléhavosti neváhala odpovídat i v době volna/o víkendech. Na všechny naše dotazy nám svědomitě odpovídala. Dokázala nám poradit ohledně samotné koupi bytu, ale i ohledně dalších věcí, které s koupí souvisí. Spolupráci s ní vřele doporučujeme!

Veronika Dolečková - kupující

Prodej bytu 2+1 Vysoké Mýto

Realitní kancelář Pohoda profesionální a příjemný přístup při prodeji nemovitosti, perfektní spolupráce s realitní makléřou Renatou Lexovou,moc děkujeme a vřele doporučujeme

Pavlína Špilinková - prodávající

Prodej činžovního domu v centru Vysokého Mýta

Nedávno jsme jsme prodávali větší nemovitost v centru města. Prodej jsme na doporučení zadali r.k. POHODA. Po prvním jednání mi bylo jasné, že jsem zvolil správně. Příjemné jednání paní Lexová byla vždy ochotná cokoli vysvětlit a popřípadě doplnit do smlouvy. Nemovitost se nám povedlo v krátkém čase prodat. Z naší strany plná spokojenost, mohou jen doporučit. Ještě jednou bych chtěl poděkovat paní Renatě Lexové.

Roman Staněk, prodávajicí

Prodej zahrady Vinice - Vysoké Mýto

Bylo nám potěšením s paní Lexovou spolupracovat :) Profesionální přístup a jednání na úrovni s velice příjemným vystupováním :) Paní Lexová nám pomohla s prodejem zahrady, která se prodala během několika dní a dokonce za vyšší cenu :) Ještě jednou Vám patří naše velké poděkování a budeme-li v budoucnu chtít zrealizovat prodej nebo koupi nemovitosti, určitě se na Vás znovu obrátíme :)

Jan Štusák, prodávajicí

Prodej chalupy v Tisové

Mnohokrát děkujeme za profesionalitu a obětavost při zprostředkování prodeje naší chaloupky. Obrátili jsme se na Vás, paní Lexová, už podruhé, jelikož jsme měli už před lety dobrou zkušenost s Vaší kanceláří při prodeji pozemku v Tisové. Všem prodejcům i kupujícím můžeme vaši realitku vřele doporučit.

Marie a Josef Heřmanovi
 

manželé Heřmanovi, prodávající z Vysočiny

Prodej rekreační chaty u Vyškova

Nedavno som prostrednictvom pani Lexovej kupoval chatu  a jej sluzby boli na absolutne profesionalnej urovni.Kedze zijem v zahranici velku cast kupi nehnutelnosti sme riesili po telefone a emailom.Pani Lexova mi vo vsetkom vysla v ustrety (fotky,dokumentacie a komunikacia uplne perfektne).Doteraz som sa nestretol s lepsim realitnym maklerom a doporucujem kazdemu ,kto chce kupovat,alebo predavat nehnutelnost.Este raz pani Lexovej a realitnej kancelarii POHODA dakujeme a prajeme vsetko dobre.rodina Kazmir

manželé Kažmirovi, kupující

Pronájem bytu 1+1 Vysoké Mýto

Velmi oceňuji Váš flexibilní a profesionální přístup nehledě na čas, volné dny, soukromí atd., zkrátka to, co jste schopna a ochotna udělat pro klienta nehledě na to, zda je právě víkend, večer nebo ráno či snad i noc :-). Sám pracuji ve službách a nabízím služby a jsem zvyklý takto ke svým klientům přistupovat, ale sám se také bohužel často setkávám s přístupem od lidí pracujících ve službách zcela jiným. A to i v případě právě realitních kanceláří. Proto mě Váš přístup velmi mile překvapil. A nic na tom nezměnilo ani to, že se nám byt nedařilo tak dlouhou dobu pronajmout, což nebyla dle mého soudu Vaše vina. Takže ještě jednou Děkuji - za spolupráci jako takovou, ale hlavně za způsob, jakým jsme spolupracovali a spolupracujeme. Můžete si být jistá, že, v případě samozřejmě i Vašeho zájmu, zůstanu Vaším klientem i nadále.

Marek Nágl, majitel bytu

Prodej zahrady Vinice - Vysoké Mýto

Strašně nerad chválím, tady však nejde jináče...po dřívějších nedobrých zkušenostech s makléři...dokonalý balzám??. Skvělý přístup, spolehlivost a velká porce charakteru....Renata Lexová deset bodů z deseti !!

Jaromír Štolba, kupec zahrady

Pronájem bytu v Rosicích a v Brně

Pro mě nejlepší makléřka kterou jsem poznala a myslím že lepší najít snad ani nejde. Pomáhá mi s pronájmem nemovitosti a vždy se snaží najít slušné a spolehlivé podnájemníky. Jsem vděčná, že jsme na sebe narazily a tímhle bych jí chtěla moc poděkovat. L.B

Lucie Bystřická, majitelka dvou bytů

Prodej rekreační chaty u Vyškova

S RK POHODA,resp. s paní Lexovou jsme spolupracovali již podruhé a opět jsme byli naprosto spokojeni. Vysoká vstřícnost, přístup ke klientům, profesionalita a také v neposlední řadě rychlost zpracování všech potřebných úkonů je samozřejmostí. Všem vřele doporučujeme !!!

manželé Šamalíkovi, prodávající

Prodej zahrady Lipová Vysoké Mýto

Vstřícné a opravdu POHODOVÉ jednání. Vše nám bylo řádně a dobře vysvětleno. Rychlá služba. Určitě bychom doporučili makléřku paní Renatu Lexovou.

manželé Novákovi Vysoké Mýto, prodávající

Prodej RD Sloupnice

Velká a velká spokojenost s prací paní Renaty Lexové při prodeji našeho domu. Přes všechny problémy, které se vyskytly byla za všech okolnost vstřícná a příjemná. Mohu jen doporučit, protože její jednání bylo profesionální a přístup lidský.

Eva Bártová, prodávající

Pronájem bytu 2+kk Vysoké Mýto

Byli jsme velmi spokojeni - vstřícné, rychlé, profesionální jednání. Doporučujeme. Jeřábkovi

manželé Jeřábkovi, majitelé bytu ve Vys.Mýtě

Prodej RD v Litomyšli

PANÍ LEXOVÁ, DĚKUJEME ZA PROFESIONÁLNÍ A VELMI PŘÍJEMNÉ JEDNÁNÍ. PŘEJEME VÁM ÚSPĚCH V PRÁCI A ŠTĚSTÍ V ŽIVOTĚ. KMOŠKOVI

manželé Kmoškovi, prodávající

Pronájem bytu 4+1 v Chocni

Už máme dvouletou zkušenost a pokaždé nám p. Lexová vyšla maximálně vstříc. Vše na čem jsme se domluvili, bylo dodrženo. Profesionální přístup a rychlé jednání.

Lumír Kiesewetter - majitel bytu

Prodej RD Džbánov

Chtěla bych paní Lexové moc poděkovat. Ne pokaždé se lidé zbavují nemovitosti za účelem nabytí financí, ale prostě musí, ztráta blízké osoby. Paní Lexová měla moc hezký lidský přístup, pomohla, poradila. Ještě jednou děkuji. Hurytová

Jana Hurytová, majitelka

Prodej rodinného domu v Číčové

Paní Lexová, děkujeme Vám touto cestou za profesionální, velmi vstřícné a slušné jednání  při prodeji nemovitosti. Doporučujeme Vás proto i dalším potecionálním klientům. Ještě  jednou díky. Novákovi

manželé Novákovi, Čermná nad Orlicí, prodávající

Prodej statku v Jehnědí

Poděkování paní Renatě Lexové z realitní kanceláře POHODA. 
Touto cestou bychom chtěli poděkovat paní makléřce za profesionální práci při prodeji naší nemovitosti. Vzhledem k velikosti domu byla situace složitější, ale paní vše bravůrně zvládla!
Moc děkujeme Tejklovi

manželé Tejklovi, prodávající statku

Prodej RD v Hrušové

Chtěl bych moc poděkovat pani  Renatě Lexové za jeji služby, když jsem kupoval dům v Hrušové. Moc mi pomohla vše vyřídit a vlastňe prodat i můj starší byt. Jednaní s ní byla radost a jsem rad,že jsem poznal takto vstřicného člověka, který ma svoji práci rád a opravdu vám kdykoliv s čimkoliv pomůže.

Marek Nývlt, kupující

Prodej statku v Jehnědí

Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši pečlivost, se kterou jste se tomuto prodeji věnovala. Ať se Vám stále daří. Se službami realitní kanceláře a speciálně paní Lexové jsme velmi spokojeni, můžeme její služby vřele doporučit! 
 

Ing. Dalibor Buršík - kupující

Prodej bytu 1+1 Vysoké Mýto

Makléřka paní Lexová nám zajistila celý prodej bytu po stránce obchodní i právní. Po celou dobu nás informovala o dění věci a byla velmi ochotná. Za nás profesionální přístup, rychlé a slušné jednání. Moc děkujeme!

manželé Kaláškovi, prodávající

Pronájem bytu 3+1 Vysoké Mýto

Se službami paní Lexové jsme byli velmi spokojeni. Paní Lexová byla velmi profesionální, milá a rychlá. Můžeme vřele doporučit.

Nikola Bezdíčková, majitelka bytu

Prodej bytu 3+1 Vysoké Mýto

Jsou to už více než tři roky, co jsme s pomocí Renaty Lexové řešily prodej bytu a zároveň koupi bytu nového. Vše proběhlo hladce. Oceňujeme hlavně její profesionální přístup a ochotu. Rozhodně její služby doporučujeme.

Zdena Duchoslavová, kupec i prodávající

Prodej bytu 1+1 Vysoké Mýto

Moc děkujeme za profesionální práci a přitom lidský a milý přístup. S Vaší prací jsme byli velmi spokojeni a určitě se na Vás obrátíme i příště.

Petra Csók - prodávající

Prodej bytu 2+1 Vysoké Mýto

Realitní kancelář POHODA je vynikající ,vstřícná a férová. Můžu vřele doporučit ,paní Lexová je profesionální makléřka.

Antonín Valíček - kupující

Prodej rodinného domu ve Sloupnice

Rádi bychom touto cestou moc poděkovali paní Lexové, za její opravdu lidský a zároveň profesionální přístup při koupi našeho domečku. Naše cesta od první schůzky až po vyčerpání hypotéky byla kvůli pozemkům, katastru a nárokům banky složitější, ale zvládli jsme to a teď spokojeně bydlíme. Paní Lexová, ještě jednou Vám za všechno MOC DĚKUJEME Monika a Michal Sloupnice

manželé Novákovi, kupující

Prodej pozemku v Ústí nad Orlicí

S paní Renatou Lexovou a celkově s RK Pohoda na pobočce Vysoké Mýto jsme byly nadmíru spokojeny. Se vším nám šarmantně pomohla, dokonce zajistila odhadce v bleskovém čase ;) 
Služby paní makléřky rozhodně doporučujeme.
Tímto chceme ještě jednou poděkovat za ochotu a trpělivost.

Veronika a Viera Kročková, kupující

Prodej RD Vysoké Mýto

Doporučujeme. Seriózní a profesionální přístup!

manželé Štorkovi, kupující

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím