Prodej velkého řadového domu v Lanškrouně

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám atraktivní investiční příležitost v podobě řadového domu s velkým potenciálem na ulici Nádražní v Lanškrouně na Žichlínském předměstí. Nemovitost se nachází na stavební parcele se zastavenými 193 m2 a je obklopena zahradou o ploše 2417 m2. To je celkem 2610 m2 a to přináší novému majiteli spoustu možností využití!

Tento zděný řadový dům prošel částečnou rekonstrukcí, během které byla vyměněna všechna okna za plastová. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. V současné době disponuje 3 samostatnými bytovými jednotkami s bytovými dispozicemi 2+kk a nabízí možnost dobudování čtvrté bytové jednotky s dispozicí také 2+kk, popřípadě i další bytové jednotky 1+kk v přízemí domu.

Přízemí domu

V přízemí se nacházejí dva byty s dispozicí 2+kk, každý o rozloze cca 60 m2. Větší byt je vybaven rohovým krbem v obývacím pokoji, kuchyňskou linkou z masivu a novou prostornou koupelnou s vanou. Podlahy jsou zde řešeny laminátovou plovoucí krytinou. Menší byt v přízemí je zařízen jednoduše a účelně. 

V zadní části domu je nebytový prostor cca 20 m2, kde by se dala vybudovat další bytová jednotka nebo využívat i nadále jako prostor na skladování.

K domu náleží také prostorný sklep o rozloze cca 50 m2.

Patro domu

První patro nabízí další nově vybudovanou bytovou jednotku 2+kk, rovněž o rozloze cca 60 m2. Byt má menší kuchyňskou linku a vlastní koupelnu. V tomto poschodí je další prostor, kde se dá pouze dobudovat další bytová jednotka s výměrou cca 60 m2 a dispozicí 2+kk

Přízemí domu je zateplené s perlinkou, fasáda zatím chybí. Velkou předností této nemovitosti je rozlehlá zahrada s BAZÉNEM, zahradním domkem a terasou o rozloze cca 18 m2, která poskytuje skvělé zázemí pro relaxaci a trávení volného času. Tento řadový dům představuje zajímavou investiční příležitost s možností dalšího rozvoje a zhodnocení. V případě zájmu Vám rádi poskytneme více informací a provedeme Vás nemovitostí osobně.

Lanškroun je atraktivní město s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do okolních měst.

Technické informace:

 • Celková plocha pozemku: 2610 m2
 • Zastavěná plocha: 193 m2
 • Plocha zahrady: 2417 m2
 • Inženýrské sítě:
  - elektřina 230/400V
  - obecní voda
  - kanalizace
  - zemní plyn
 • Odpad je sveden do kanalizace
 • Patro: dvě nadzemní podlaží, půda a jedno podzemní podlaží
 • Další části: velká zahrada s bazénem, zahradním domkem a terasou
 • Stav domu: dům bez fasády, ale zateplený s perlinkou

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. 

Těším se na prohlídky s Vámi.

Renata Lexová

(kontakt a cena níže)

2 bytové jednotky v přízemí 2+kk
a v 1.NP 1 byt 2+kk a příprava na další byt 2+kk
2 nadzemní podlaží
půda a sklep
celková plocha
pozemku 2610 m2
zahrada o
výměře 2417 m2
velká zahrada s bazénem,
zahradním domkem a terasou
k bydlení
či k pronajímání

Z dronu

Virtuální prohlídka domu

Půdorysy

Pohledy domu

Katastrální mapa

Něco málo o Lanškrouně

Město Lanškroun leží v podhůří Orlických hor, na východě Čech nedaleko historické zemské hranice s Moravou, v okrese Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Žije v něm přibližně 9 700 obyvatel.  U města se nachází soustava rybníků, sloužících dnes k rekreaci a sportovnímu vyžití.

Město má pravidelné středověké založení s hlavním čtvercovým náměstím, uprostřed kterého stojí renesanční radnice z let 1581–1582. V nově zrekonstruované části místního zámku se nachází městské muzeum se stálou expozicí o historii města. V 19. a začátkem 20. století byl Lanškroun významným centrem tzv. regionu Hřebečsko.

Město bylo založeno ve 2. polovině 13. století v souvislosti s královskou kolonizační činností jako hlavní ekonomické centrum rozsáhlého lanškrounsko-lanšperského panství. 

V polovině 19. století se stal Lanškroun sídlem okresního hejtmanství a okresního soudu a až do roku 1960 zůstal okresním městem.

Dnešní Lanškroun je městem s rozvinutou podnikatelskou činností (zejména v oblasti elektroniky, strojírenství, papírenského průmyslu) i městem středních škol, živé kultury a moderních sportovišť. 

Lanškroun leží na silnici I/43 (Brno – Svitavy – Polsko). Končí zde krátká železniční trať z Rudoltic; většina osobních vlaků je vedena do České Třebové, kde je návaznost na dálkovou dopravu.

 

www.lanskroun.eu

Pamětihodnosti:

Cena: 6.250.000,- Kč
v případě více zájemců si majitel vyhrazuje právo zvolit nejvýhodnější nabídku

Renata Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím