Prodej zděného bytu 2 + 1 v Pardubicích Polabinách - PRODÁNO

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji udržovaný zděný byt  o velikosti 2+1, s výměrou 52 m2, který se nachází v 3. nadzemním podlaží bytového domu v žádané lokalitě Pardubic v Polabinách naproti velkému nákupnímu centru (Hypermarket Alber, Baumax, Lidl, Decathlon, KFC aj.) a také poblíž Mateřské a Základní škole, dětského a sportovního hřiště, Univerzity Pardubice a Střední průmyslové školy chemické. Nemovitost je v osobním vlastnictví, proto zájemci v rámci našich služeb rádi nabídneme  výhodné financování.

Byt je  tvořen ze dvou  velkých obytných místností, kuchyně s původní kuchyňskou linkou vč. spotřebičů, jídelním prostorem,  vstupní chodby a dále  koupelny s vanou  a  samostatnou toaletou. Vytápění bytu je ústřední dálkové s měřáky tepla.  V celém bytě jsou  plastová okna, v obytných místnostech jsou koberce a v ostatních prostorách lino.

Nebytovým prostorem je sklep (2m2) v suterénu domu a dále společné prostory jako je kolárna a sušárna. Stav bytu i domu je velmi dobrý. Předností bytu jsou velmi nízké provozní náklady.

Technické údaje:

  • Plocha bytu: 52 m2
  • Další části: sklep (2m2
  • Nadzemní podlaží: 3.
  • Voda: vodovod
  • Plyn: ano
  • Elektroinstalace: 230 V
  • Kanalizace: ano
  • Topení: ústřední dálkové s měřáky tepla
  • Stav domu: velmi dobrý, dům je zateplený po revitalizaci
  • Stav bytu: dobře udržovaný

Město Pardubice se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností, pracovními příležitostmi a dopravní dostupností. 
V případě zájmu o prohlídku nebo více informací mě neváhejte kontaktovat. Těším se na prohlídky s Vámi.
Renata Lexová

bytová dispozice
2+1
plocha bytu
53,5 m2
patro
3. nadzemní podlaží
lokalita
Polabiny

Videoprohlídka bytu

Videoprohlídka exteriéru

Virtuální prohlídka domu

Půdorys

Evidenční list nájemného

PENB

Panoramatická fotografie

Něco málo o Pardubicích

Pardubice jsou univerzitní a statutární město na východě Čech, metropole Pardubického kraje s výraznou správní, obytnou, obslužnou a výrobní. Leží ve východní části Polabí na soutoku řek Labe a Chrudimky, přibližně 100 kilometrů východně od Prahy a 20 kilometrů jižně od Hradce Králové.

Pardubice mají přibližně 92 tisíc obyvatel a jsou tak desátým největším městem Česka, jsou také největším městem Pardubického kraje i okresu Pardubice. Výměra území města je 82,7 km². Pardubice se dělí na 8 samosprávných městských obvodů a 20 katastrálních území. První dochovaná zmínka o existenci Pardubic pochází z roku 1295, k roku 1340 jsou už připomínány jako město. Nový rozvoj města přišel od poloviny 19. století s připojením města na železnici. Vznikla zde řada průmyslových podniků jako lihovar, cukrovar, továrna na mlýnské stroje, Fantova rafinérie minerálních olejů a další. 

Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu. Historické centrum je od roku 1964 městskou památkovou rezervací. Hlavními průmyslovými odvětvími jsou průmysl chemický, strojírenský a elektrotechnický. Už od 16. století jsou proslulé výrobou perníku. Významné sportovní události jsou slavné koňské dostihy Velká pardubická, motocyklový závod Zlatá přilba, Mezinárodní festival šachu Czech Open či tenisová Pardubická juniorka.

www.pardubice.eu

Cena: 3.150.000,- Kč

Renata Lexová

realitní specialista

telefon: +420 776 650 888
e-mail: renata.lexova@pohoda-rk.cz
web: https://renatalexova.cz
facebook:

Kompletní nabídka nemovitostí realitní kanceláře

Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem vyřízení odpovědi na daný dotaz.
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb s tím souhlasíte. Rozumím